Günümüz dünyası artık mobile dönüyor ve gerek web siteleri gerek kurumsal firmalar kendilerini bu alana doğru kaydırıyorlar. Facebook, Twitter, Instegram vb. Sosyal Medya palatformları mobil olarak her bir bireyin cebinde. Standart reklam servisleri ile erişebilecek kişi sayısından fazla kişi sosyal medya ile erişmek mümkün.

Sosyal Medya paylaşım ile kendini döndürdüğünden firmanız için yada kişisel sayfalarınız paylaşımlardan ücret talep etmiyorlar.(Erişilecek kişi sayısını artırmak için bazı sosyal medya platformları ek ücret talep edebilir.) Bu yönleri sayesinde iyi reklamı ucuza getirmiş oluyorsunuz. Örnek olarak Facebook sayfa sistemi ile gün içinde dilediğiniz kadar paylaşımda bulunabilir, ürünelrinizi tanıtabilir, hatta satış yapabilirsiniz. Facebook üzerinde reklam alarak konumunuzdaki kişilere sayfanızı beğenmeseler dahi ürünlerinizi gösterebilirsiniz. 

Peki biz bu işin neresindeyiz ? 

Biz örnekte ki gibi sosyal medya hesaplarınızı sizler için kontrol ediyoruz, günlük yoğun kullanım saatlerinde kaliteli grefikler ile sizin istediğiniz tanıtımları yapıyoruz. Bu hizmetimiz süresince beğendiğiniz grafiklerin çıktı için uygun olan versiyonlarınıda sizlere iletiyoruz. Yine aynı hizmet dahilinde isteğe bağlı olarak bir adet tanıtım videosu da paketle birlikte sislere sunuyoruz. Siz sadece beğendiğiniz paylaşımlara reklam alabilir ve sayfanızın beğenisine katkıda bulunabilirsiniz.

Avantajları Nedir ?

  • Günlük minimum iki adet paylaşım ile sürekli güncel bir hesap.
  • Güvenlik açığı olmadan isminizi ve sayfanızı korursunuz.
  • Paket içeriğindeki grafikleri dilediğiniz yerde bastırabilir reklam bütçenizi korumuş olursunuz.
  • Videolu içerikler ile dolu dolu bir görünüm ve tabi ki kaliteli bir sayfaya kavuşmuş olacaksınız.

Not: Bizler sayfa beğeninizi arttırmak gibi bir garantide bulunmuyoruz. Yapılan paylaşımlar ve Sizlerin popülaritesi beğeni yada takipçi sayınızı etkileyebilir.